اسامی گروه‌ها اعلام شد.

اطلاعیه گروه‌بندی
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
نقشه‌ی محل برگزاری
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
نمایش همه

اسامی گروه‌ها اعلام شد.

اسامی نهایی گروه‌های دوره تابستانی کارسوق نوزدهم اعلام شد. جهت مشاهده این اسامی به ادامه‌ی مطلب مراجعه کنید.

اسامی گروه های شرکت کننده در دوره تابستان نوزدهمین کارسوق ریاضی مهرگان
قابل توجه دوستان گرامی!
نام گروه‌هایی که با عدد مشخص شده‌اند روز چهارشنبه صبح توسط اعضا گروه مشخص می‌شود.
و همچنین گروه‌های دونفره تا صبح روز چهارشنبه سه نفره و نهایی خواهند شد.
پسرانه
نام و نام خانوادگی نام مدرسه نام گروه
پارسا عظیمی پورشهید اژه ای یکسینوس
محمد شبانیانشهید اژه ای یکسینوس
عرفان مفیدشهید اژه ای یکسینوس
سید مهدی قرشیشهید بهشتی لارستان10
شهاب الدین سلمانیشهید بهشتی لارستان10
محمد حسین پورشعیبشهید بهشتی لارستان10
شهراد موسی پورآیت‌ا... خامنه‌ای سیرجان11
محمد محمود آبادیآیت‌ا... خامنه‌ای سیرجان11
محمدمهدی حیدرپورآیت‌ا... خامنه‌ای سیرجان11
امین بنی طالبیشهید بهشتی شهرکردصعود
سید پارسا امامیشهید بهشتی شهرکردصعود
نیما کریم زادهشهید بهشتی شهرکردصعود
احمدرضا حسنوندشهید بهشتی خرم‌آبادنواندیشان کاسیت
سهیل نوریشهید بهشتی خرم‌آبادنواندیشان کاسیت
سید امیرحسین موسویشهید بهشتی خرم‌آبادنواندیشان کاسیت
محمدرضا یزدخواستیشهید اژه ای یکمت کارتیم
سجاد فتحیانشهید اژه ای یکمت کارتیم
احمد رضا ضامن فرشهید بهشتی یاسوجمت کارتیم
رضا امیدیشهید باهنر يك کرج15
سپهر رحیمیشهید باهنر يك کرج15
محمدحسین نادریشهید باهنر يك کرج15
علیرضا محمدیشهید بهشتی بوشهر16
محمد ابراهیمیشهید بهشتی بوشهر16
میلاد نهاریشهید بهشتی بوشهر16
سینا مبشریشهید بهشتی لارستان17
محمد حسین دلامشهید بهشتی لارستان17
محمد مهدی معتقد حقيقيشهید بهشتی لارستان17
امیر حسین شاکر اردکانیشهید ذوالفقاری میبد18
امیر رضا انصاری نیاشهید ذوالفقاری میبد18
سپهر فلاحشهید ذوالفقاری میبد18
محمد مهدی عبادی نژادنوشاد شیراز(ناحيه يك)19
ارشیا نیک نامنوشاد شیراز(ناحيه يك)19
افشین سلطانینوشاد شیراز(ناحيه يك)19
حامد رحیمی فرشهید بهشتی الیگودرزsampad aligudarz
علی حاتمی پورشهید بهشتی الیگودرزsampad aligudarz
مهدی خدا کرمیشهید بهشتی الیگودرزsampad aligudaz
سید حسین میرعزآبادیشهيد رمضانخانی یزد20
سید محمد ابراهیم ظل اللهیشهيد رمضانخانی یزد20
عرفان مفیدشهید اژه‌ای دو اصفهان20
مهدی شاهمرادیشهید اژه‌ای دو اصفهان21
آریکان طالب زادهشهید هاشمی‌نژاد يك مشهد21
امین حسن زادهشهید هاشمی‌نژاد يك مشهد21
آرمین حسينی القاشهید اژه‌ای دو اصفهان22
سینا فروزانشهید اژه‌ای دو اصفهان22
عرفان واعظ پورشهید اژه‌ای دو اصفهان22
سید امیر محمد سید رحمانیعلامه حلی يك همدان23
سینا فامیل فیضیعلامه حلی يك همدان23
شهریار کریمی مخصوصعلامه حلی يك همدان23
امیر نیازیعلامه حلی يك همدان24
کیانوش سلیمیعلامه حلی يك همدان24
محمد پارسا یاریعلامه حلی يك همدان24
امیر رضا جاودان منفردشهید بهشتی یاسوج25
اوستا عباسیشهید بهشتی یاسوج25
محمد رضا گرامیشهید بهشتی یاسوج25
علی محمدپورشهید اژه ای یک26
روزبه صادق زادهشهید اژه ای یک26
پارسا لطفیشهید بهشتی اهوازاسموکمید
محمدسام عالیوندشهید بهشتی اهوازاسموکمید
مهرداد مهاویشهید بهشتی اهوازاسموکمید
امین جوکارشهید بهشتی بوشهرتورنادو
رضا رحمانیشهید بهشتی بوشهرتورنادو
محمدرضا کریمی منششهید بهشتی بوشهرتورنادو
حسین کریمینوشاد شیراز(ناحيه يك)آینده
سید امیرحسین تقوینوشاد شیراز(ناحيه يك)آینده
محمد هادی شقاقیاننوشاد شیراز(ناحيه يك)آینده
آرین محجوبیشهید باهنر يك کرجشهید باهنر 1
پارسا ملکیانشهید باهنر يك کرجشهید باهنر 1
حامد بیاتشهید باهنر يك کرجشهید باهنر 1
علی قاسم پورشهید بهشتی خرم‌آباداندیشه ریاضی
محمد امین هادیشهید بهشتی خرم‌آباداندیشه ریاضی
علیرضا خدا کرمیشهید بهشتی الیگودرزاندیشه ریاضی
سید رضا کمالیشهید بهشتی يك بابلشکیب یابان
امیرمسعود مهاجریشهید اژه ای یکشکیب یابان
یاسین بهجتیانشهید اژه ای یکشکیب یابان
ایلیا یزدانیشهید بهشتی يك بابلشهید بهشتی بابل
مهیار گلی مرزونیشهید بهشتی يك بابلشهید بهشتی بابل
دانيال محسن زادهشهید بهشتی يك بابلشهید بهشتی بابل
دخترانه
نام و نام خانوادگی نام مدرسه نام گروه
رزا صفراوی مقدمفرزانگان سه كرجمزداهیک
مهشید ضیایی مهرفرزانگان سه كرجمزداهیک
هلیا ذوالقدرفرزانگان سه كرجمزداهیک
سیده فاطمه صالحیفرزانگان اليگودرزاعداد گنگ
فاطمه امانیفرزانگان اليگودرزاعداد گنگ
مهرگان محمودیفرزانگان اليگودرزاعداد گنگ
آیدا سادات مهدویفرزانگان يك (ناحيه دو) شيرازرادیکال
سما قنبریفرزانگان يك (ناحيه دو) شيرازرادیکال
کیانا زارعیفرزانگان يك (ناحيه دو) شيرازرادیکال
درسا سمیعیفرزانگان اليگودرزاتحاد
فاطمه سلیمان الیگودرزیفرزانگان اليگودرزاتحاد
نگین غنیفرزانگان امین يك اصفهاناتحاد
شمیم فروزندهفرزانگان امین يك اصفهان13
رژينا شهبازيفرزانگان امین يك اصفهان13
پريسا سادات موسويفرزانگان امین يك اصفهان13
فاطمه صیادزادهفرزانگان امین دو اصفهانبه یاد ستاره ای که زود خاموش شد
وانیا مصلی نژادفرزانگان امین دو اصفهانبه یاد ستاره ای که زود خاموش شد
هستی آسمانهفرزانگان نهاوندبه یاد ستاره ای که زود خاموش شد
زهرا تدینفرزانگان امین يك اصفهانسوپرهیرو
لیدا عباسیفرزانگان امین يك اصفهانسوپرهیرو
هلیا السادات صمصامیفرزانگان امین يك اصفهانسوپرهیرو
غزل هادیفرزانگان نجف آباد16
فاطمه خزائیلیفرزانگان نجف آباد16
مهسا قاسمیفرزانگان نجف آباد16
سحر انتظاریفرزانگان يزد17
فرناز فریورپورفرزانگان يزد17
نازنین فاطمه نشاسته گرفرزانگان يزد17
ملیسا عزیزیفرزانگان ابهر18
مهتاب جبارفرزانگان ابهر18
حریرجیحونیفرزانگان امین دو اصفهان18
سیده مرضیه دهقانیفرزانگان بوشهرمروارید خلیج فارس
هانیه احمدیفرزانگان بوشهرمروارید خلیج فارس
بنت الهدی صادقیفرزانگان زرندمروارید خلیج فارس
پرنیان نکویانفرزانگان خميني شهرگروه مرگ
محدثه امیریوسفیفرزانگان خميني شهرگروه مرگ
ملیکا قزوینی زادهفرزانگان خميني شهرگروه مرگ
مبینا پناهیفرزانگان خميني شهر20
آیدا امیریفرزانگان قوچان20
ریحانه زمانی پورفرزانگان قوچان20
مارال هاشمی نسبفرزانگان پنج تهران21
فاطمه زهرا مزروعیفرزانگان كاشان ( شهيد تركيان)21
فاطمه نسا احمدیفرزانگان كاشان ( شهيد تركيان)21
ریحانه حسینی نژادفرزانگان زرند22
زهرا السادات دریجانی نسبفرزانگان بم22
فاران دریجانیفرزانگان بم22
آوا احمد زادهفرزانگان دکتر شاهی يزد23
سیما سالاریفرزانگان دکتر شاهی يزد23
ستایش زائریفرزانگان امین دو اصفهان23
مبینا نوروزیفرزانگان امین يك اصفهان24
آنیتا محمدپورفرزانگان تنكابن24
نوشا امیرحکیمیفرزانگان تنكابن24
ثنا مهرابیفرزانگان امین يك اصفهان25
خورشید باهوشفرزانگان امین يك اصفهان25
ماندانامحبیفرزانگان امین دو اصفهان25
عادله رحمانیفرزانگان زرند26
فاطمه حسن خانیفرزانگان زرند26
زینب السادات جعفریانفرزانگان بافت26
درسا صفراوي مقدمفرزانگان سه كرج27
سما قمی تفرشیفرزانگان سه كرج27
فاطمه زهرا اکبرپورفرزانگان سه كرج27
غزل پیرعلیفرزانگان چهار كرج28
روژینا سوادلوفرزانگان سه كرج28
مهنا حضرتیفرزانگان سه كرج28
آیلین مظفری زادهفرزانگان امین دو اصفهان29
بهار صفری پرنیفرزانگان سه كرج29
مریم محمدیفرزانگان سه كرج29
آتنا جودکیفرزانگان خرم آبادمریم میرزاخانی
فاطمه شمس بیرانوندفرزانگان خرم آبادمریم میرزاخانی
نسترن نیک‌زادفرزانگان خرم آبادمریم میرزاخانی
آیلین امیری مقدمفرزانگان بافت30
عسل شهابی نژادفرزانگان بافت30
مهلا ایرانپورفرزانگان بافت30
حنانه کریمیفرزانگان بابل31
فاطمه حسن زادهفرزانگان بابل32
فاطمه ولی الهیفرزانگان بابل32
ملینا فروغیفرزانگان بابل31
ساغر حاتمی‌کیافرزانگان خرم آباددکارت
ساناز نامداریفرزانگان خرم آباددکارت
کیانا شکوریفرزانگان خرم آباددکارت
مریم ولیفرزانگان امین يك اصفهانbig bang
نگار کاظم زادهفرزانگان امین يك اصفهانbig bang
یاسمن بهادرانفرزانگان امین دو اصفهانbig bang
آلا میسریفرزانگان امین يك اصفهانراد
آوا میسریفرزانگان امین يك اصفهانراد
دینا صادقیانفرزانگان امین يك اصفهانراد
ثمین علی اکبریفرزانگان امین يك اصفهانASR
سارینا فرهنگفرزانگان امین يك اصفهانASR
آرمیتا نادریفرزانگان امین يك اصفهانASR
آناهیتا مدنیفرزانگان امین يك اصفهانلگاریتم
پرنیا حیدریفرزانگان امین يك اصفهانلگاریتم
شمیم شاهزمانیفرزانگان امین يك اصفهانلگاریتم
سیده سارا مجاهد الموسویفرزانگان بوشهرمثلث برمودا
نرگس توشهفرزانگان بوشهرمثلث برمودا
ملینا کمالیفرزانگان امین دو اصفهانمثلث برمودا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Top