اطلاعیه بیستمین کارسوق ریاضی مهرگان

گزارش -ارائه علمی و نشست انلاین کارسوق ریاضی مهرگان ۱۰ خرداد ۹۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۹
نمایش همه

اطلاعیه بیستمین کارسوق ریاضی مهرگان

سلام به همه!
امیدواریم حالتون خوب باشه و سالم و سلامت باشید.
حواس‌تون رو جمع کنین که یه عالمه خبر داریم براتون!

🔹 خب همون طور که می‌دونین کرونا اومد و برنامه‌های ما رو به هم ریخت، برنامه‌ی همه رو به هم ریخت البته! کلی سوال خوشگل برای مرحله‌ی دوم داشتیم و می‌خواستیم یه دوره‌ی حضوری فوق‌العاده توی تابستون برگزار کنیم و کنار هم خوش بگذرونیم که متاسفانه این شرایط پیش اومد و ما حتی نتونستیم آزمون مرحله‌ی دوم رو برگزار کنیم!

🔹همگی می‌دونیم که کارسوق به دور هم بودنشه! دوست‌های جدید پیدا کردن و افتخار میزبانی شما در اصفهان… ولی چاره چیه! 🔸مجبوریم که امسال برنامه‌ی حضوری نداشته باشیم.🔸

🔹البته تجربه‌ی جدیدیه و بهش به عنوان یه فرصت نگاه می‌کنیم. 🔸فرداشب درباره‌ی تابستون همین امسال خبرهایی داریم!🔸 امیدواریم بتونیم بهترین استفاده رو از این موقعیت ببریم. ان‌ شاء الله.

📌دوستانی که در این دوره ثبت نام کرده بودند:
📝برای همه‌ی شرکت‌کننده‌های مرحله‌ی یک امسال (آزمونی که در بهمن ۹۸ برگزار شد.) شانس شرکت در دوره‌ی حضوری باقی است! ولی نه توی این اوضاع قرنطینه و کرونا، برای تابستون سال آینده!
💸همچنین هزینه‌هایی که شما برای ثبت نام امسال پرداخت کردین محفوظ می‌مونه و کسانی که در مرحله اول امسال شرکت کردند، سال بعد بدون پرداخت هزینه در آزمون‌های ورودی شرکت خواهند کرد.

 

2 دیدگاه ها

 1. Avatar آرمیا ولی زاده گفت:

  سلام و عرض ادب .
  ببخشید حالا خیلی چیزا در باره سال تحصیلی جدید و ‌‌… مشخص شده و فکر نمیکنم مرحله دوم اجرا شود .
  به نظر من بهترین کار این است که آزمون غیر حضوری که دادیم ، با ۲ ازمون سال تحصیلی جدید جمع داده شود البته اگر دایر بودند و اگر نه برای سال های بعد . این طوری دیگر ان ازمونی که دادیم هدر نمیرود .

  • سلام
   ما امسال هم برنامه داریم، حتما سایت و کانال رو دنبال کنید.
   علاوه بر این هزینه امسال برای سال آینده نگه داشته میشه و از این لحاظ جای نگرانی نیست، و سال آینده حتی افرادی که امسال در آزمون مرحله اول شرکت کردن و میرن دهم هم امکان شرکت در برنامه رو خواهند داشت.
   پاسخ جواب های شما پیش ماست ، ما خوندیمشون و برامون هم ارزشمنده ولی چه میشه کرد که کرونا اومد و کار ما رو خراب کرد
   سال آینده هم سبک آزمون طبیعتا متفاوت هست و باید از اول آزمون گرفته بشه ولی تفاوت اینجاست که کسایی که امسال هزینه دادن سال آینده نیاز به پرداخت هزینه ندارن.
   این برنامه ی مجازی که امسال تابستون داریم و احتمالا داخل شهریور هست هم کاملا مجزا از برنامه ها و آزمون های قبلیه، و حتی عمومی تر……
   به نظرم پیگیر باشید و منتظر خبر های خوب از طرف ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Top