گزارش -ارائه علمی و نشست انلاین کارسوق ریاضی مهرگان ۱۲ اردیبهشت ۹۹

اولین نشست علمی – دورهمی کارسوق بیستم
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
دومین نشست علمی – دورهمی کارسوق بیستم
۰۹ خرداد ۱۳۹۹
نمایش همه

گزارش -ارائه علمی و نشست انلاین کارسوق ریاضی مهرگان ۱۲ اردیبهشت ۹۹

روز جمعه ۱۲ اردی‌بهشت‌‌ماه ۱۳۹۹، اولین نشست علمی و دورهمی جمع کارسوقیان در سال جدید برگزار گردید.
به علت شرایط خاص پیش‌آمده در جامعه، نشست به صورت غیرحضوری و آنلاین و در بستر اسکای‌روم دبیرستان شهیداژه‌ای انجام شد. این جلسه با حضور تیم برگزارکننده‌ی فعلی کارسوق، کارسوقمندان و دانش‌آموزان دبیرستان دورهٔ دوم علاقه‌مند به همکاری بود و البته آنلاین بودن جلسه این امکان را ایجاد کرد تا دوستان قدیمی کارسوق و هم‌مدرسه‌ای‌هایی که در ایران نیستند نیز در این جلسه شرکت کنند.

این جلسه با هدف آشنایی بیشتر نسل جدید و قدیم مدرسه و همچنین تبادل اطلاعات علمی و تجربه‌های یکدیگر همراه بود.
ارائه‌ی علمی با موضوع: «چگونه یک کلاس ریاضی بد داشته باشیم» به مدت سی دقیقه توسط خانم پگاه پورنجفی انجام پذیرفت. در طول این ارائه مواردی بررسی شد که وقوع آن می‌تواند کلاس ریاضی را به یک خاطرهٔ ناخوشایند مبدل سازد. فیلم ضبط‌شدهٔ این ارائه در سایت کارسوق در دسترس است.
دورهمی آنلاین به همراه دوستان قدیمی و جدید کارسوق پای صحبت‌های آقای امین قزوینی (از پایه‌گذاران کارسوق مهرگان) نشستیم. خاطرات گذشته و اولین کارگاه‌های برگزارشده در کارسوق نیز تعریف و بررسی شدند‌.
و در نهایت تیم برگزار‌کننده‌ی کنونی کارسوق آمار کلی از فعالیت‌های انجام‌شده کارسوق بیستم تا کنون را اعلام کرد و همچنین تصمیم‌های موجود، نظرات و پیشنهادات برای ادامه‌ی روند کارسوق بیست به گفت و گو گذاشته شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Top