در نوزدهمین دوره کارسوق چه گذشت؟ (قسمت اول – اسکیپ‌روم)

نقشه‌ی محل برگزاری
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
در نوزدهمین دوره کارسوق چه گذشت؟ (قسمت دوم – شهربازی)
۰۶ شهریور ۱۳۹۸
نمایش همه

در نوزدهمین دوره کارسوق چه گذشت؟ (قسمت اول – اسکیپ‌روم)

برای دیدن گزارش برگزاری دوره‌ی تابستانی نوزدهمین دوره کارسوق ریاضی مهرگان به ادامه‌ی مطلب بروید.در کارسوق نوزدهم چه گذشت؟(قسمت اول)


همون جور که احتمالا تا الان متوجهش شدید کارسوق جایی هست که تعدادی فارغ‌التحصیل سمپاد تلاش میکنن تمام چیزایی که وقتی دانش‌آموز بودن نیاز داشتن یاد بگیرن و کسی نبود بهشون آموزش بده و یا کمتر بود رو به بهترین نحو به شما آموزش بدن و اشاره‌ای به موضوعات جذاب علمی کنن تا علاقتون و پیدا کنین و دنبالش برین.بالاخره شکیب کیه؟


امسال هم مثل هر سال سعی کردیم به‌روزترین و جذاب‌ترین بخش‌ها رو اضافه کنیم و این بود که تصمیم بر این شد قسمتی اضافه بشه به اسم اسکیپ‌روم که البته توی برنامه‌ی بچه‌ها اسمش «شکیب‌یابی» بود.در دفتر کار ...


کلاس‌ها در قالب اتاق کار یک خلاف‌کار (شکیب) در آمدند و تعدادی معما جاهای مختلف کلاس ها پنهان شد گروه ها برای ورود به اتاق شکیب باید مستخدم اون رو راضی می‌کردن برای همین معمای ساده طراحی شده توسط مستخدم رو حل کردند و تونستند به دفتر کار شکیب وارد بشن. شکیب دفتر خاطراتی داشت که بچه ها با خوندن اون دفتر خاطرات و توجه به جزئیات مکان معماها را پیدا می‌کردن (زیر میزها ، در قالب فایل صوتی روی لپ‌تاپ ، صفحه‌ای از کتاب و ...)بمب؟!؟!


بعد از حل کردن چند معمایی که برای اون‌ها تدارک دیده شده بود باید با کنار هم چیدن جواب‌هایی که به‌دست آوردن رمز اصلی رو پیدا میکردن تا بتونن بمبی که شکیب کار گذاشته بود رو خنثی کنن و خودشون رو نجات بدن...خیلی سخته کمک نمی‌کنین؟!؟


در این بین راهنماهایی هم همراه بچه‌ها بودن و نمی‌ذاشتن خیلی از مسیر پیدا کردن معماها دور بشن و به اون‌ها کمک میکردن.تهش بمب رو خنثی کردن؟


و در نهایت در طی برگزاری ۲ روز اسکیپ‌روم تنها چندگروه موفق به خنثی کردن بمب شکیب داستان شد. امیدواریم که این بخش تونسته باشه رضایتتون رو جلب کنه و بهتون خوش گذشته باشه =))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Top