سخنی با شرکت کنندگان اینترکارسولار

اطلاعیه تمدید زمان گزینش اینترکارسولار
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
اشنایی با پروژه ی اینترکارسولار
۱۷ شهریور ۱۳۹۹
نمایش همه

سخنی با شرکت کنندگان اینترکارسولار

درود و آرزوی سلامتی برای همه‌ی هم‌سیاره‌ای‌های محترم
امیدواریم که سال تحصیلی جدید را به خوبی و توام با انگیزه و پیشرفت آغاز کرده باشید.
می‌دانیم که جوامع بشری سیاره‌ی زمین امروز با اپیدمی ناگواری دست به گریبان است و این باعث اختلال در روند بسیاری از حوزه‌ها به‏ویژه حوزه‌ی آموزش گردیده است. پس از پرس‏وجو درباره‌ی زندگی زمینی‌ها راهکار آن‌ها را در برگزاری رویداد تماماً آنلاین دریافتیم. کاری که در این زمان، نو و تجربه‌ای جدید است.
سفیران جوان ما در سیاره‌ی زمین به هنگام اپیدمی و در پی آن به‏ ‏هم ریختگی سیستم‏های آموزشی، به دنبال راهی برای نگهداری میراث کارسوق و مهار موج اتفاقات بودند. آنها به‏ جای دست روی دست گذاشتن، تصمیم گرفتند تا به وسیله‌ی رویداد آنلاین رسالت خود را به نحوه احسن انجام دهند. می‌دانیم که هر کار نو سختی‌هایی دارد و این صبر و همراهی همراهان است که باعث انگیزه و پیش‌روی آن‌ها در این راه می‌شود.
 با هر تغییری که از شروع سال ۹۹زمینی اتفاق می‌افتاد آن‌ها نیز برنامه‌های خود را تغییر می‌دادند تا بالاخره توانستند رویدادی را بنا سازند. اتفاقی که از محتوا و جزئیات فنی تا سایت همگی از صفر طراحی شده و حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌ها است.
براساس خبرهای رسیده از پایگاه‌ ما در سیاره متوجه شدیم که در ساعات اولیه‌ی برگزاری آزمون گزینش اختلالی در سرویس برگزاری آزمون بوجود آمده و عدم پاسخ‌گویی پشتیبانان سایت باعث طولانی شدن گزینش شد‌. به موازات آن پشتیبانی ما تمام تلاش خود را در پاسخگویی به شما مسافران عزیز به ‏کار برد و همین جا از شما برای تمام کاستی‌های احتمالی پوزش می ‏طلبیم.
به شکر خدا توانستیم این مشکل را بالاخره حل کنیم و در طول این دو روز همراهی‌ و رفاقت شما بود که باعث شد جوانان ما با انرژی و انگیزه تا حل مشکل به راه خود ادامه دهند.
امیدواریم ادامه‌ی راه را با همراهی شما عزیزان ادامه دهیم تا بتوانیم در کنار یکدیگر، کهکشانی زیبا برای آیندگان بشر بسازیم.
 با آرزوی خوشبختی برای همه‌ی جوانان این آسمان
مسئول دفتر هماهنگی کهکشان مهرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Top