شیوه نامه اجرایی کارسوق بیستم

بیستمین کارسوق ریاضی مهرگان
۱۳ دی ۱۳۹۸
آغاز ثبت نام شرکت در بیستمین دوره‌ی کارسوق ریاضی مهرگان
۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نمایش همه

شیوه نامه اجرایی کارسوق بیستم

مرحله اول
مرحله‌ی اول کارسوق امسال قراره به صورت «تِیک‌هوم» یا همون «ببر خونه بشین حل کن واسه ما بفرست» برگزار بشه
یعنی ما پانزدهم بهمن سوالات رو توی سایت کارسوق بارگزاری می‌کنیم و شما تا هجدهم بهمن وقت دارید تا پاسخ‌ها رو برای ما بفرستید.
خب این کار مزیت‌های زیادی داره! مثلا این‌طوری وقت بیشتری دارید تا با آرامش خیال روی سوالا فکر کنین و جواب بدین.
با هم بیشتر دوست می‌شیم‌‌ و می‌تونیم ارتباط بیشتری با شما داشته باشیم. و البته اتفاق بدی که این سال‌ها افتاده و به اشتباه ما رو در کنار آزمون‌های رقابتی‌ای که اسمشونو نمیاریم قرار میدادن؛ ما می‌خوایم تلاش کنیم تا کمتر شبیه اونا و بیشتر شبیه خودمون باشیم!
و کلی دلایل دیگه!
و حالا مرحله‌ی دوم!
بعد از گذروندن مرحله‌ی اول در خونه و خوردن آب پرتقال در کنار خوندن سوالات جذاب کارسوق، مرحله دوم به صورت حضوری برگزار می‌شه!
بالاخره باید یکم روی ماهتونم ببینیم!!
نکته خیلی خیلی مهم! شما می‌تونین با مراجعه به سایت کارسوق، سوالات سال های گذشته رو ببینین
قراره به این صورت باشه که هر فرد مرحله یک ( غیر حضوری ) رو آزمون میده و بعد میاد مرحله دو ( حضوری) رو هم آزمون میده ، امتیاز دوتا آزمون با یه ضریبی باهم جمع میشه و معیار سنجش قرار میگیره.
واقعیت اینه که ما خودمونم دلمون نمی‌خواد که اصلا آزمون ورودی برگزار کنیم، چون کارسوق همون طور که قدیمیا می‌دونن قراره یه اردوی علمی جذاب باشه ولی خب به علت محدودیت ‌ها نمی‌تونیم میزبان همه شما عزیزان باشیم. و این تنها راهه
می‌رسیم به مهم‌ترین بخش کارسوق!
دوره‌ی سه روزه‌ی تابستان
بعد از اینکه تعدادی از دوستامون رو تونستیم از طریق آزمون‌ها انتخاب کنیم، در سه روز مردادماه میزبانشون در شهر اصفهان هستیم تا با هم کلی ماجرای جالب و جذاب داشته باشیم.
کارسوق ریاضی مهرگان در واقع توسط تعدادی از فارغ‌التحصیلان، دانش‌جو ها و دانش‌آموزانی که همشون یه روزی سمپادی و المپیادی بودن برگزار میشه که بزرگ‌ترین دغدغه‌شون آشنایی دانش‌آموز‌ها با ریاضی و همچنین تجربه کردن نوع زیبایی از آموختن و رقابت و رفاقته که این روزها جاش توی محیط آموزشی ما کمرنگ شده.
در مورد دوره‌ی تابستان بیشتر باهم صحبت خواهیم کرد… 🙂

دانلود شیوه نامه کارسوق بیستم

1 دیدگاه

  1. […] قبلا در اینجا در مورد آزمون‌های ورودی توضیح داده‌ بودیم ولی بازهم […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Top