راهنمایی

دانا امینی 3 سال قبل

۱.در سوال یک که گره رو به نگهبان قلعه بدیم باید گره رو درست کنیم و بر روی کاغذ بچسپانیم یا به روشی دیگر(مثلا به شکل مقوا)
۲.در سوال یک که گره رو به نگهبان بدیم باید گره رو با یه نخ درست کنیم یا با یک طناب دایره ای یا با دو طناب دایره ای؟
۳.اگر پاسخ یک سوال از قسمت روی صفحه بیشتر باشد میتوانیم از یک پاسخنامه دیگر استفاده کنیم و بنویسیم ادامه ان یا باید در همان یک صفحه جا شود؟

1 پاسخ
بهترین پاسخ
مدیر سایت عضو سایت 3 سال قبل

سلام 
۱- باید گره رو با نخ ( طناب، سیم یا….) درست کنید و بعد به پاسخ نامه متصل کنید، فقط دقت کنید طوری این کار رو بکنید که به شکل داخل سوالات شبیه بشه و اینکه در طی انتقال شکلش بهم نخوره
۲- شما باید با یک رشته نخ ( طناب ، سیم ، نخ شیرینی یا….) این کارو انجام بدید. حالا میتونید اول دو سر گره رو بهم گره بزنید و بعد شکل گره داخل سوال رو برامون ایجاد کنید ، که در اون صورت باید کامل روشتون رو توضیح بدید و اگر این کارو بکنید کار ارزشمندتری کردین ؛ یا میتونید که ابتدا گره داخل سوال رو درست کنید و آخر کار دو سر نخ رو به هم گره بزنید. مهم نیست از کدوم روش این کار رو انجام بدید ولی مهمه که روشتون رو کامل بنویسید و بگید از کدوم راه جلو رفتید.
۳- اگر جا کم آوردید داخل یه برگه پاسخنامه دیگه بنویسید فقط دقیق مشخص کنید که اون دوتا برگه متعلق به یه سوال هستن و آخر کار هم برگه هایی که مربوط به یک سوال هستن پشت سر هم و دقیق به هم منگنه بشن و البته که همه برگه های پاسخنامه یه شخص باید به طریقی منظم و دقیق به هم متصل باشن

X
Top